BomBSheLL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BomBSheLL

Forum BomBSheLL Public Servera - IP : 212.200.163.182:27045
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in
Latest topics
» kritike !!!
Igre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_minitimeTue Jan 20, 2009 6:08 pm by walle|STYLE

» Moj movie i SS...
Igre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_minitimeTue Jan 20, 2009 6:06 pm by walle|STYLE

» Delirum Zone - d-z0ne
Igre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_minitimeTue Jan 20, 2009 5:53 pm by walle|STYLE

» walle|STYLE
Igre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_minitimeTue Jan 20, 2009 5:48 pm by walle|STYLE

» My DeMoOo :P
Igre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_minitimeSun Jan 18, 2009 2:29 am by $ep@r@t0r

» strava zezalica
Igre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_minitimeSun Jan 11, 2009 4:12 pm by The Mystery

» Promena admina i dodavanja admina na serveru!
Igre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_minitimeSun Jan 11, 2009 4:10 pm by The Mystery

» Game Maker 7 Pro FULL!
Igre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_minitimeSat Jan 10, 2009 2:47 am by Raged

» Igraci klana frOnt
Igre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_minitimeThu Jan 08, 2009 1:12 am by The Mystery

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Top posters
Dany_pfc ([*SC*] KILL ME)
Igre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_voting_barIgre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_voting_barIgre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_voting_bar 
The Mystery
Igre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_voting_barIgre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_voting_barIgre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_voting_bar 
Paklena_Cura
Igre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_voting_barIgre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_voting_barIgre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_voting_bar 
Raged
Igre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_voting_barIgre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_voting_barIgre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_voting_bar 
Draleee^^
Igre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_voting_barIgre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_voting_barIgre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_voting_bar 
LostWolf
Igre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_voting_barIgre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_voting_barIgre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_voting_bar 
walle|STYLE
Igre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_voting_barIgre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_voting_barIgre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_voting_bar 
proman aka alexenix
Igre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_voting_barIgre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_voting_barIgre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_voting_bar 
BeX
Igre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_voting_barIgre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_voting_barIgre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_voting_bar 
test
Igre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_voting_barIgre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_voting_barIgre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_voting_bar 

 

 Igre - Aplikacije (Igre kao cs)

Go down 
3 posters
AuthorMessage
The Mystery
BomBSheLL Administrator
BomBSheLL Administrator
The Mystery


Number of posts : 53
Age : 29
LokacijA : Paracin
Registration date : 2008-11-25

Igre - Aplikacije (Igre kao cs) Empty
PostSubject: Igre - Aplikacije (Igre kao cs)   Igre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_minitimeWed Nov 26, 2008 9:54 pm

Pisite koje igre volite da igrate!
Back to top Go down
https://bombshell.forumotion.com
Dany_pfc ([*SC*] KILL ME)
BomBSheLL Soldier
BomBSheLL Soldier
Dany_pfc ([*SC*] KILL ME)


Number of posts : 126
Age : 29
LokacijA : Zrenjanin;stadion JNA;cs 1.6 :)
Registration date : 2008-11-30

Igre - Aplikacije (Igre kao cs) Empty
PostSubject: Re: Igre - Aplikacije (Igre kao cs)   Igre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 7:22 pm

Najvise volim cs!Zatim dolazi na red far cry 2!Zatim gta!Zatim Call of Duty!
Ima ih mnogo da ne nabrajam xD
Back to top Go down
http://partizan.forumotion.net
The Mystery
BomBSheLL Administrator
BomBSheLL Administrator
The Mystery


Number of posts : 53
Age : 29
LokacijA : Paracin
Registration date : 2008-11-25

Igre - Aplikacije (Igre kao cs) Empty
PostSubject: Re: Igre - Aplikacije (Igre kao cs)   Igre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 7:29 pm

Heh, mozda je ovo glupo da napisem ali nema veze Very Happy Da li neko zna gde ima da se skidaju besplatno igre kao gta, call of duty,...
Back to top Go down
https://bombshell.forumotion.com
Dany_pfc ([*SC*] KILL ME)
BomBSheLL Soldier
BomBSheLL Soldier
Dany_pfc ([*SC*] KILL ME)


Number of posts : 126
Age : 29
LokacijA : Zrenjanin;stadion JNA;cs 1.6 :)
Registration date : 2008-11-30

Igre - Aplikacije (Igre kao cs) Empty
PostSubject: Re: Igre - Aplikacije (Igre kao cs)   Igre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 7:31 pm

Nije glupo!!!!!!Slobodno pitaj!Ne znam linkove ali moze da se nadje na netu!
Imao sam nekoliko sajtova a ako nabavim jos sajtova a i one stare rado cu ih podeliti sa wama!
Back to top Go down
http://partizan.forumotion.net
Dany_pfc ([*SC*] KILL ME)
BomBSheLL Soldier
BomBSheLL Soldier
Dany_pfc ([*SC*] KILL ME)


Number of posts : 126
Age : 29
LokacijA : Zrenjanin;stadion JNA;cs 1.6 :)
Registration date : 2008-11-30

Igre - Aplikacije (Igre kao cs) Empty
PostSubject: Re: Igre - Aplikacije (Igre kao cs)   Igre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 7:49 pm

Imam neshto da vam kazem, nadam da ce vas interesovati....


Da li mislite da su prve stvorene igre bile "Pong" i "Space Invaders", grdno se varate.

Pre 50 godina, nuklearni fizicar po imenu William Higinbotham programirao je igru kao naucni eksperiment za godishnji dan posetitelja Brokhaven National Laboratory-ja u Uptonu u drzavi New York. Napravljena za 2 igraca, igrala se na monitorima od 5 inca sa dva osciliskopa.

Na osciloskopima se prikazivao teren za tenis zajedno sa mrezom i cilj je cilj bio sto bolje protivniku prebaciti lopticu, bas kao u pravom tenisu.

Da bi stekli potpunu sliku o hardveru koji je pokretao igru, dovoljno je reci da su masine bile analogni racunari velicine danasnjih peci.
Veoma se razlikuje od danashnjeg PSP-a i Nitendo DS-a kojeg mozemo nositi po dzepovima...

Igra je vec na prvoj izlozbi privukla mnostvo zainteresiranih.
Zanimljivo je da cilj autora nikad nije bio da pusti igru u javnost i pokrene multi-milionsku industriju igara kakva je sad. Samo je hteo da uzburka i malo ozivi Institut u kojem je radio

Na proslavi 50-te godisnjice prve video igre, u Petak 24.10.09(ova je proshla )., u istom Institutu javnost je mogla ponovo igrati ovu igru. Pored ove, takode je bila izlozena legendarna Sega Genesis i Atari 2600.

Naziv ove zanimljive i ujedno prve igre na svetu je "Tennis for Two" i naravno, nije bila u 3D vec u 2D...


Bila je to bash zanimljiva igra
Back to top Go down
http://partizan.forumotion.net
Dany_pfc ([*SC*] KILL ME)
BomBSheLL Soldier
BomBSheLL Soldier
Dany_pfc ([*SC*] KILL ME)


Number of posts : 126
Age : 29
LokacijA : Zrenjanin;stadion JNA;cs 1.6 :)
Registration date : 2008-11-30

Igre - Aplikacije (Igre kao cs) Empty
PostSubject: Re: Igre - Aplikacije (Igre kao cs)   Igre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 7:50 pm

Evo josh po neshto o online igrama.

Otkako postoje igre, postoji i ideja da se mnogi igraci povezu online.Prvi uspeli pokushaj poteko je od Roya Trubshawa i Richarda Bartlea. Oni su davne 1978 godine predstavili "MUD1" inace MUD oznacava "Multi-User-Dungeon" a to je neka vrsta tekstualne avanture u kojoj moze da ucestvuje vise igraca. Osamdesetih godina doslo je do popularizacije MUD sistema. Medjutim, tek 90-tih godina nastale su prve igre sa odlicnom grafikom.Tako je u Air Warrior stotinak online pilota napadalo je airodrome i fabrike.
Prva online igra uloga pojavila se 1996 a to je Meridian 59. Istovremeno se fenomen MMORPG proshirio u Koreju-pa je tako Kingdom of the Winds osvojio milionsku publiku. Jedna od omiljenih online igara uloga na svetu jeste EverQuest, koja se pojavila 1999.godine i u svom vrhuncu imalo "samo" 500.000 igraca. Medjutim put ka uspehu obezbedila je igra Ultima Online. Godine 1997.pojavila se verzija famouzne Ultima igre za vise igraca..Sa 200.000 igraca ona je potvrdila da online igre mogu da budu veoma isplativi proizvodi. U Evropi su se MMORPG proslavile tek sa Dark Age of Camelot (2001), a zahvaljujuci evropskom serveru i podrsci igra je dozivela ogroman uspeh.
Eto sad bar znate ko je kriv za danonocno igranje CS-a
Back to top Go down
http://partizan.forumotion.net
Paklena_Cura

Paklena_Cura


Number of posts : 13
LokacijA : Negdje u Hrvatskoj
Registration date : 2008-12-15

Igre - Aplikacije (Igre kao cs) Empty
PostSubject: Re: Igre - Aplikacije (Igre kao cs)   Igre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_minitimeMon Dec 15, 2008 10:24 pm

ja sam skidala s neta call of duty 4...prek torrenta...i nabila 700 kuna-8400 din....i ja to sama moram platit...na kraju je ispalo da ta igra zapravo ni ne valja...mp ne valja...sp je ok ali boring
Back to top Go down
The Mystery
BomBSheLL Administrator
BomBSheLL Administrator
The Mystery


Number of posts : 53
Age : 29
LokacijA : Paracin
Registration date : 2008-11-25

Igre - Aplikacije (Igre kao cs) Empty
PostSubject: Re: Igre - Aplikacije (Igre kao cs)   Igre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_minitimeTue Dec 16, 2008 1:05 am

Jeste da sam dobio igru besplatno ali i meni mp nece da radi samo sp a sp je lak mnogo...
Back to top Go down
https://bombshell.forumotion.com
Paklena_Cura

Paklena_Cura


Number of posts : 13
LokacijA : Negdje u Hrvatskoj
Registration date : 2008-12-15

Igre - Aplikacije (Igre kao cs) Empty
PostSubject: Re: Igre - Aplikacije (Igre kao cs)   Igre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_minitimeTue Dec 16, 2008 1:10 am

ma to s interneta ne valja nes..rade kupit orginal..ali sad je dosla petica pa kaj ce ti cetvorka
Back to top Go down
The Mystery
BomBSheLL Administrator
BomBSheLL Administrator
The Mystery


Number of posts : 53
Age : 29
LokacijA : Paracin
Registration date : 2008-11-25

Igre - Aplikacije (Igre kao cs) Empty
PostSubject: Re: Igre - Aplikacije (Igre kao cs)   Igre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_minitimeTue Dec 16, 2008 1:36 am

Pa da... a usput da li ima neko link za CaLL Of DuTY 5???

P.S. ocekujem odgovor od dany-a Very Happy
Back to top Go down
https://bombshell.forumotion.com
Dany_pfc ([*SC*] KILL ME)
BomBSheLL Soldier
BomBSheLL Soldier
Dany_pfc ([*SC*] KILL ME)


Number of posts : 126
Age : 29
LokacijA : Zrenjanin;stadion JNA;cs 1.6 :)
Registration date : 2008-11-30

Igre - Aplikacije (Igre kao cs) Empty
PostSubject: Re: Igre - Aplikacije (Igre kao cs)   Igre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_minitimeWed Dec 17, 2008 4:53 pm

The Mystery wrote:
Pa da... a usput da li ima neko link za CaLL Of DuTY 5???

P.S. ocekujem odgovor od dany-a Very Happy
Od mene?Hhhhhhhh! Very Happy Widecu javicu ti kad nabavim Smile
Back to top Go down
http://partizan.forumotion.net
Dany_pfc ([*SC*] KILL ME)
BomBSheLL Soldier
BomBSheLL Soldier
Dany_pfc ([*SC*] KILL ME)


Number of posts : 126
Age : 29
LokacijA : Zrenjanin;stadion JNA;cs 1.6 :)
Registration date : 2008-11-30

Igre - Aplikacije (Igre kao cs) Empty
PostSubject: Re: Igre - Aplikacije (Igre kao cs)   Igre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_minitimeWed Dec 17, 2008 5:13 pm

http://games.softpedia.com/progDownload/Call-of-Duty-5-World-at-War-Multiplayer-Beta-Download-28643.html
Nije sigurno da radi!!!Radi 99%!Ko skine neka mi javi da li radi!!!

p.s:OWO JE FREE DOWNLOAD!!!
Back to top Go down
http://partizan.forumotion.net
Sponsored content





Igre - Aplikacije (Igre kao cs) Empty
PostSubject: Re: Igre - Aplikacije (Igre kao cs)   Igre - Aplikacije (Igre kao cs) Icon_minitime

Back to top Go down
 
Igre - Aplikacije (Igre kao cs)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Igre - Forum Igre (Kaladont)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BomBSheLL :: Razno :: Igre-
Jump to: