BomBSheLL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BomBSheLL

Forum BomBSheLL Public Servera - IP : 212.200.163.182:27045
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in
Latest topics
» kritike !!!
Kako naprawiti frag movie :) Icon_minitimeTue Jan 20, 2009 6:08 pm by walle|STYLE

» Moj movie i SS...
Kako naprawiti frag movie :) Icon_minitimeTue Jan 20, 2009 6:06 pm by walle|STYLE

» Delirum Zone - d-z0ne
Kako naprawiti frag movie :) Icon_minitimeTue Jan 20, 2009 5:53 pm by walle|STYLE

» walle|STYLE
Kako naprawiti frag movie :) Icon_minitimeTue Jan 20, 2009 5:48 pm by walle|STYLE

» My DeMoOo :P
Kako naprawiti frag movie :) Icon_minitimeSun Jan 18, 2009 2:29 am by $ep@r@t0r

» strava zezalica
Kako naprawiti frag movie :) Icon_minitimeSun Jan 11, 2009 4:12 pm by The Mystery

» Promena admina i dodavanja admina na serveru!
Kako naprawiti frag movie :) Icon_minitimeSun Jan 11, 2009 4:10 pm by The Mystery

» Game Maker 7 Pro FULL!
Kako naprawiti frag movie :) Icon_minitimeSat Jan 10, 2009 2:47 am by Raged

» Igraci klana frOnt
Kako naprawiti frag movie :) Icon_minitimeThu Jan 08, 2009 1:12 am by The Mystery

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Top posters
Dany_pfc ([*SC*] KILL ME)
Kako naprawiti frag movie :) Icon_voting_barKako naprawiti frag movie :) Icon_voting_barKako naprawiti frag movie :) Icon_voting_bar 
The Mystery
Kako naprawiti frag movie :) Icon_voting_barKako naprawiti frag movie :) Icon_voting_barKako naprawiti frag movie :) Icon_voting_bar 
Paklena_Cura
Kako naprawiti frag movie :) Icon_voting_barKako naprawiti frag movie :) Icon_voting_barKako naprawiti frag movie :) Icon_voting_bar 
Raged
Kako naprawiti frag movie :) Icon_voting_barKako naprawiti frag movie :) Icon_voting_barKako naprawiti frag movie :) Icon_voting_bar 
Draleee^^
Kako naprawiti frag movie :) Icon_voting_barKako naprawiti frag movie :) Icon_voting_barKako naprawiti frag movie :) Icon_voting_bar 
LostWolf
Kako naprawiti frag movie :) Icon_voting_barKako naprawiti frag movie :) Icon_voting_barKako naprawiti frag movie :) Icon_voting_bar 
walle|STYLE
Kako naprawiti frag movie :) Icon_voting_barKako naprawiti frag movie :) Icon_voting_barKako naprawiti frag movie :) Icon_voting_bar 
proman aka alexenix
Kako naprawiti frag movie :) Icon_voting_barKako naprawiti frag movie :) Icon_voting_barKako naprawiti frag movie :) Icon_voting_bar 
BeX
Kako naprawiti frag movie :) Icon_voting_barKako naprawiti frag movie :) Icon_voting_barKako naprawiti frag movie :) Icon_voting_bar 
test
Kako naprawiti frag movie :) Icon_voting_barKako naprawiti frag movie :) Icon_voting_barKako naprawiti frag movie :) Icon_voting_bar 

 

 Kako naprawiti frag movie :)

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Dany_pfc ([*SC*] KILL ME)
BomBSheLL Soldier
BomBSheLL Soldier
Dany_pfc ([*SC*] KILL ME)


Number of posts : 126
Age : 29
LokacijA : Zrenjanin;stadion JNA;cs 1.6 :)
Registration date : 2008-11-30

Kako naprawiti frag movie :) Empty
PostSubject: Kako naprawiti frag movie :)   Kako naprawiti frag movie :) Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 8:11 pm

evo najlaksi nacin

Da bi ste napravili FM – (Frag Movie), potrebno je da posedujete sledeće programe:

Fraps
SK Player
VirtualDub
Windows Movie Maker


Fraps:DOWNLOAD
Uz pomoć ovoga program bićete u mogućnosti da isečete delove sa vašeg demo snimka i on će ih sami tim pretvoriti u AVI video format. Sada problem koji nastaje jeste veličina ili SIZE od tog novonastalog AVI snimka. Da bi smo rešili i taj problem koristićemo sledeći program – VirtualDub.

SK Player:DOWNLOAD
Program za pregled demo snimaka. Ima mogućnost pauziranja , premotavanja i podešavanja brzine kretanja vremenske skale.

VirtualDub:DOWNLOAD
Ovaj program će vam dati mogućnost da smanjite veličinu vašega AVI snimka , tako što će te compresovati video.

Windows Movie Maker:DOWNLOAD
Ok sada imate vaše omiljene fragove u AVI formatu, sada ih treba sve spojiti u jednu celinu. WMM će vam dati mogućnost da pored spajanja snimaka ,možete dodavati razne animacije ,efekte a i text u vaš snimak.
Ok sada imamo sve neophodne programe za pravljenje FM.


Kako snimiti demo ?

Vrlo jednostavno prilikom ulaska u igru u konzoli ukucati record (željeno ime demoa) . Da napomenem - snimanje se NEĆE nastaviti ako se promeni mapa. Znaci ako se mapa promeni i vi opet ukucate record (željeno ime dema) – pisaće vam da se demo još uvek snima aktivno – ALI NIJE TAKO, videćete da kada budete pregledavali demo – bice prikazano sve ono dok se mapa nije promenila. Ok znači ako se mapa promeni morate da snimate novi demo. Znači izadjete iz servera i onda opet ukucate record (zeljeno ime dema) – to će se snimati kao sasvim novi demo. Završeno je snimanje.

Ako zelite da prekinete mozete i konzolom "STOP"

Idemo ovako:
STEP 1: Pokrenuti FRAPS i podesiti ga ovako:
Kako naprawiti frag movie :) 30l2gx3
Kako naprawiti frag movie :) 2qc0dht
Nakon ovakvoga set-up-a samo minimizirajte fraps.


STEP 2: Idemo u cstrike folder gde se nalaze svi nasi zabelezeni demo snimci. Nadjite vas demo snimak pod imenem kojim ste prethodno zabelezili u konzoli dok ste igrali. Idite desni klik na dem. snimak odaberite OPEN WITH... zatim na listi ako vam nije prikazan SK Player moracete ga naci – tamo gde ste prebacili i exekutovali, znaci onda kliknuti na BROWSE i onda locirati skplayer.exe ili samo skplayer . Nakon sto ste otvorili snimak pomocu SK Playera trebalo bi ovako da vam je podesen SK Player pre pocetka gledanja:


Kako naprawiti frag movie :) 2vhstxd
Nakon ovoga set-up-a samo kliknuti na Play!




Počeo je demo snimak ... videćete i u gornjem desnom uglu dvocifren broj ako je broj zute boje – to je znak da je FRAPS spreman za snimanje. Da bih ste počeli da izdvajate deo gde ste napravili super kill ili nesto sa čime bis te hteli da nam se pohvalite i to izdvojite u AVI formatu ,odmah pre početka dešavanja “te” situacije stisnite F9 – od tog trenutka fraps počinje da snima u AVI formatu ali snima dok vi opet ne stisnete F9 – tada se snimanje/izdvajanje završava. Takođe će te primetiti da čim ste stisnuli F9 ona dva broja u gornjem desnom uglu su promenila boju u crvenu – to je znak da je snimanje počelo... Sada kada ste izdvojili tu vašu zeljenu situaciju sa snimka izadjite iz svega i ako ste podesili kao što sam pokazao na slici u STEP 1 vaš novi snimak bi trebalo da je na desktopu u AVI formatu sa nazivom u obliku datuma kada je stvoren. Ako odete desnim klikom na taj snimak videcete da je njegova velicina OGROMNA za tako kratak snimak. Da bi smo to ispravili idemo na STEP 4.

STEP 4: Otvorite VirtualDub. idite u gornjem meniju na File > Open video file i onda odaberite vaš prethodno novonastali snimak. Nakon što ste otvorili snimak vreme je da ga kompresujemo kako bi mu smanjili veličinu. Kliknite na Video > Compression... zatim odaberite jedan ok kodeka (NE RADE SVI) ja sam moj movi izradio sa Cinepak Codec by Radius , možete i vi sa istim. Ok sada posto smo odabrali kodek sa kompresiju idemo na File > Save as AVI[/b ], zatim bi odmah trebao da počne proces kompresije, nakon što se on završi zatvoriti [b]VirtualDub.

STEP 5: Pokrenuti WMM – Windows Movie Maker ,otvoriti vaš prethodno kompresovani snimak i zatim dodati text ili neku od željenih efekata u vaš video. Možete čak i dodati u vaš movie i muziku koja je u obliku MP3 formata – to će sigurno dočarati FM. Ok dodali ste sta ste hteli kliknite na File > Save Movie File , sacekajte da WMM spoji snimke, efekte i muziku (ako ste je dodali) i vaš novi snimak će se pojaviti na destinaciji koju ste prethodno odredili. Sve što sada preostaje jeste da uploadujete taj snimak na YouTube i podelite ga sa nama.



Ewo !
Back to top Go down
http://partizan.forumotion.net
The Mystery
BomBSheLL Administrator
BomBSheLL Administrator
The Mystery


Number of posts : 53
Age : 29
LokacijA : Paracin
Registration date : 2008-11-25

Kako naprawiti frag movie :) Empty
PostSubject: Re: Kako naprawiti frag movie :)   Kako naprawiti frag movie :) Icon_minitimeTue Dec 02, 2008 9:53 pm

Mislim da Windows movie maker i konvertuje demo... i samo cu vam reci da sad ja pravim demo na maaaalo drugaciji nacin... samo koristim fraps i movie maker! Sve ostalo sto mi treba imam u konzoli i u Windows movie makeru
Back to top Go down
https://bombshell.forumotion.com
Dany_pfc ([*SC*] KILL ME)
BomBSheLL Soldier
BomBSheLL Soldier
Dany_pfc ([*SC*] KILL ME)


Number of posts : 126
Age : 29
LokacijA : Zrenjanin;stadion JNA;cs 1.6 :)
Registration date : 2008-11-30

Kako naprawiti frag movie :) Empty
PostSubject: Re: Kako naprawiti frag movie :)   Kako naprawiti frag movie :) Icon_minitimeWed Dec 03, 2008 4:50 pm

OK za sk player znam da ne mora i za virtualdub ali virtual je vrlo dobar i jako koristan program!!!!
Back to top Go down
http://partizan.forumotion.net
The Mystery
BomBSheLL Administrator
BomBSheLL Administrator
The Mystery


Number of posts : 53
Age : 29
LokacijA : Paracin
Registration date : 2008-11-25

Kako naprawiti frag movie :) Empty
PostSubject: Re: Kako naprawiti frag movie :)   Kako naprawiti frag movie :) Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 11:20 am

napravicu jos 1 demo (Frag Demo) a vec imam 2 koja mozete pogledati u Postavite neki demo sa youtube-a! tu mozete naci frag demo (pre 3 meseca) i surf od pre 4-5 dana! Sad pravim mnogo bolji frag demo znaci ono sto ni spawn nije uradio (npr. ostanem sam protiv 12!?!?! i pobijem ih sve sa awp i tako te slicne stvari) Smile Smile Smile
Back to top Go down
https://bombshell.forumotion.com
Dany_pfc ([*SC*] KILL ME)
BomBSheLL Soldier
BomBSheLL Soldier
Dany_pfc ([*SC*] KILL ME)


Number of posts : 126
Age : 29
LokacijA : Zrenjanin;stadion JNA;cs 1.6 :)
Registration date : 2008-11-30

Kako naprawiti frag movie :) Empty
PostSubject: Re: Kako naprawiti frag movie :)   Kako naprawiti frag movie :) Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 4:15 pm

Jedva cekam!
Back to top Go down
http://partizan.forumotion.net
Sponsored content





Kako naprawiti frag movie :) Empty
PostSubject: Re: Kako naprawiti frag movie :)   Kako naprawiti frag movie :) Icon_minitime

Back to top Go down
 
Kako naprawiti frag movie :)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Kako zakazati cw!?
» Kako vam se cini nas logo?
» Moj movie i SS...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BomBSheLL :: Razno :: Off topic-
Jump to: